www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/naujametinis-banketas-vilniuje-viesbutyje-672/www.tiketa.lt/LT/magiska_naujuju_metu_naktis_su_rondo_15556 2017 Naujųjų metų sutikimas
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
www.hbh.lt/hbh-vilnius/
PrieJuros.LT Facebook puslapis
Paieška

Magiška Naujųjų - 2017- metų sutikimo naktis su „RONDO“

Informacija atnaujinta: 2016-10-17 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Magiška Naujųjų metų naktis su „RONDO"

Pramogų salė „Vakaris Vilnius" kviečia pasitikti Naujuosius su legendine grupe „Rondo", dovanosiančia šventinį – net 3 dalių – koncertą. Pridėkite prie šio muzikinio dinamito gerą žiupsnį magijos ir išskirtinai jaukią aplinką… Stebuklinga metų sandūra – garantuota!

„Rondo" – tai muzika, turinti kažką magiško. Iki galo perprasti grupės fenomeno turbūt neįmanoma. „Rondo" dainos įkvepia mylėti, kartą išgirdęs, jų jau nepamirši niekuomet. Suteikite sau malonumą skaičiuoti paskutines metų akimirkas su muzika, kuri nepaklūsta laikui. Tebūnie „Rondo" – Jūsų talismanas 2017-iesiems!

Muzikinę šventinio vakaro magiją papildys vieno žymiausių Lietuvos iliuzionistų triukai. Naujųjų šventės vedėjas Tomas Šimkus – talentas, vertas šios progos kalibro. Garsus iliuzionistas savo pasirodymais stebina rinktinę renginių publiką ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kišenėje T. Šimkus neieško ne tik magiškų triukų, bet ir žodžio, tad jo draugija susibūrusiems prie jaukių staliukų svečiams užtikrins išties šiltą ir žaismingą atmosferą.

Šokiai! Šokiai! Šokiai!!!  Jiems Naujųjų naktį nebus jokio saiko ant „Vakario" parketo, tad batelius išsirinkite atsakingai. „Eglė mano sesė“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“ – gyvai skambant šiems „Rondo" hitams turbūt nejudėtų tik akmuo! Ištikimi grupės gerbėjai ne tik mintinai žino grupės hitų žodžius, bet ir dar vieną dalyką: vienodų „Rondo" pasirodymų nebūna, nes publikai groja tiek, kuriems muzika yra Nr.1 gyvenime:

·         Remigijus Venslova (klavišiniai)

·         Sergejus Persijanovas (gitara)

·         Robertas Mankus (mušamieji)

·         Aleksandras Ivanauskas (bosinė gitara, vokalas).

Muzikinė programa. Trijų dalių koncerte – galingiausi „Rondo" muzikinio arsenalo „pabūklai" lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Nuo autorinių – iki liaudies dainų, nuo Franko Sinatros – iki „ZZ Top" bei kitų žymiausių užsienio atlikėjų hitų „koverių". Parketui nuo šokių atvėsti neleis ir šventinis didžėjaus setas.

Vakaro vedėjas – Tomas Šimkus, vienas garsiausių iliuzionistų Lietuvoje. Unikalus magijos triukų atlikimo stilius, interaktyvios pramogos – tai, kas kuria tikrą šventę ir ilgai neišblunkančius prisiminimus!

Vaišės. Visų svečių „Vakaris Vilnius“ šeimininkai lauks su putojančio šampano taure ir užkandžiais, o vėliau pakvies įvertinti savo virtuvės meistrų išradingumą mėgaujantis šventine vakariene.

                    Vakaro meniu:

·         putojančio vyno taurė

·         vieno kąsnio užkandžiai

·         šaltųjų patiekalų stalas

·         karštieji patiekalai iš kiaulienos, paukštienos, žuvies

·         desertų stalas: vaisiai, pyragėliai, saldainiai

Šventinės vakarienės pradžia – 21.30 val.

Oficiali programa tęsis iki 1.00 val. Vėliau – diskoteka iki 5.00 val. ryto.

P.S. Maloniai prašome svečių nevėluoti, nes Jūsų atvykimui kruopščiai rengiamasi: ant Jūsų staliuko lauks pasitikimo užkandžiai, žaižaruos gėrimų sklidinos taurės, o staigmenos paženklins jau pirmąsias šventės akimirkas!

Staliukai yra dviviečiai arba keturviečiai.

Bilietus įsigyti galite čia:

www.tiketa.lt/LT/magiska_naujuju_metu_naktis_su_rondo_15556

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Magiška Naujųjų - 2017- metų sutikimo naktis su „RONDO“

Kontaktai ir informacija

Adresas A. Stulginskio g. 8/Pamėnkalnio g. 7, "Pramogų banke" (III aukštas), Vilnius
Telefonai +370 699 03624
El. paštas laisvydas@vakaris.info
Tinklalapis www.tiketa.lt/LT/magiska_naujuju_metu_naktis_su_rondo_15556

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas