www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

2018.12.30-01.01 TALINAS-HELSINKIS-TALINAS. NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS TALINE - 160 €

Informacija atnaujinta: 2018-11-28 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

1 diena (12.30). 06.00 val. išvykimas iš Šiaulių, aikštelės Gegužių gatvėje, 06.15 val. iš sustojimo Tilžės gatvėje, prie Katedros. Kelionė per Latviją, Estiją…

Sustojame Limbažiuose. Aplankysime Gyvojo sidabro muziejų. Tai – bene vienintelis tokio tipo muziejus Europoje. Čia pamatysime unikalius meno kūrinius iš sidabro, įdomias ekspozicijas, išgirsime sidabro paslaptis ir jo pritaikymą medicinoje, o taip pat turėsime galimybę paragauti sidabro vandens.

Atvykstame į Taliną. Ekskursija autobusu po Taliną: Kadriorgo parkas ir rūmai 18 a. caro Petro Didžiojo pavedimu pastatyti žmonai Jekaterinai I. Italų architekto Nikolo Mičeti projektuoti grandioziniai rūmai ir juos supantis parkas – puikus carinės ekstravagancijos pavyzdys. Dabar čia įsikūręs Estijos Dailės muziejus . Jame eksponuojama šimtai 16 – 20 a. vakarų ir Rusijos menininkų tapybos darbų, nuotraukos, skulptūros ir kt. meno kūriniai. Pravažiuojate Piritos buriavimo centrą.

Laisvas laikas Talino senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena (12.31). Pusryčiai viešbutyje. 10.30 val. keltu keliamės į Helsinkį, atplaukiame apie 12.30 val. Ekskursija pėsčiomis ir visuomeniniu transportu po Helsinkį.

Šių dienų Helsinkis – žavus seno ir modernaus mišinys. Išvertus Helsinkis reiškia „Baltijos dukra“. Pažintis su Helsinkiu: jachtų prieplauka, Senato aikštė (senatas, universitetas, universiteto biblioteka, miesto katedra, paminklas imperatoriui Aleksandrui II, Rotušė, prezidento rūmai, Kaupatori turgavietė), Esplanada – mėgiamiausia helsinkiečių pasivaikščiojimo vieta. Maršalo Manerheimo prospektas su žymiais pastatais: Suomijos parlamento rūmai, Kiasmos meno muziejus, garsaus XXa. architekto Alvaro Altos sukurti „Finliandijos“ rūmai, Operos rūmai, unikali granitinėje uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia (apsilankymas pagal galimybę), originalus paminklas suomių muzikos genijui J. Sibelijui. Lankomės Kamppi tylos koplyčioje, kuri pelnė ne vieną apdovanojimą už architektūrą. Tai – ramybės ir susikaupimo vieta, gyvenantiems miesto ritmu. Suomiai ypatingai vertina tylą. Indo formos koplyčios viduje nėra pertvarų, o altorius tik simboliškas. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po Senato aikštėje vykstančią kalėdinę Tomo mugę. Čia dvelkia ypatinga šventine atmosfera, lankytojų laukia šventiniai skanėstai… 17.30 val. keltu keliamės į Taliną. Atplaukiame 19.30 val. ir vykstame į viešbutį. Pageidaujantiems – šventinė vakarienė viešbutyje*. Apie 22.00 val. vykstame į Talino centrą (senamiestis, aikštė prie Domo katedros), kur sutinkame Naujuosius 2019 – uosius metus. Fejerverkai, sveikinimai, šampanas… Nakvynė viešbutyje.

3 diena (01.01). Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į senamiestį ir susipažįstame su naujuoju Viduramžių teatro atrakcionu ”Talino legendos”* (9 legendos, 9 kambariai – 400 kv. m. Šou trukmė – 40 min.). Nusileisite giliai į požemį ir keliausite 40 min. per istorijos amžius. Aktoriai profesionalai, mechaninės lėlės – robotai ir fantastinės vaizdo projekcijos lydės jus iš vieno kambario į kitą ir “gyvai” pademonstruos 9 populiariausias, šiurpiausias Talino legendas. ”Talino legendų” labirintuose pakilsime liftu į senovinės šventyklos bokštą, išgirsime nelabojo balsą, undinės dainą, išgyvensime priešų antpuolį ir marą, pajusime inkvizicijos ir karo baisumus, sužinosime apie pamirštus alchemikų atradimus… Laisvas laikas senamiestyje. Apie pietus išvykstame į Lietuvą.


Kelionės kaina – 160 €

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu,

*Laivo Talinas – Helsinkis -Talinas bilietai;

*2 nakvynės viešbutyje Taline;

*Maitinimas – 2 pusryčiai;

*Kelionės vadovo paslauga;

*Kelionės organizavimas.*Mokamiems objektams turėti apie 35-40 €Pastaba: objektų skaičius, kainos ir eiliškumas gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų neveda.INFORMACIJA/REGISTRACIJA tel.: 841525059, 860197003 – vadybininkė Ieva Balčiūnienė
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Šiauliai
Kelionės įSuomija,
Telefonai +370 41 399544, +370 642 19000, +370 698 07197
El. paštas Pardavimai_travelcentre@splius.lt
Tinklalapis travelcentre.lt/kelione/naujametine-kelione-talinas-helsinkis-talinas-naujuju-sutikimas-taline/

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas