Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

Naujametinis kruizas

Informacija atnaujinta: 2019-10-02 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Aprašymas
🚢 Į Kruizą šiemet galima išvykti dvi dienas 30 ir 31 gruodžio

Išvykstant 30 gruodžio, Naujųjų metų sutikimo šventė vyksta grįžtant, išvykstant 31 diena Naujieji laive su visu triukšmu pasitinkami keliaujant į priekį, o poilsis grįžtant.

⚓ Jei išvykstate 30 gruodžio su laivu Romantika 1730 val iš Rygos

Vakaro poilsinė ir pramoginė programa iki pat ryto. Naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir šokiai iki paryčių su geriausiais DJ. Arba ramus poilsis SPA centre, prieš šventinę naktį.

Gruodžio 31 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą. Paskutiniąją Senujų Metų dieną praleidžiate Stokholme. Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinai. Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu arba pasivaikščiokite po senamiestį. 17:00 val. išvykstate iš Stokholmo. Šventinį vakarą laivo vyriausiasis virėjas užburs savo gardžiais patiekalais prie šventinio Naujųjų Metų stalo. Šventinei nuotaikai palaikyti šventiniai gėrimai visą naktį! Ir Naujųjų Metų šventė M/S Romantika laive gali prasidėti! Jūsų laukia įvairiapusė vakaro programa – prisijunkite prie žaidimų, viktorinų, loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva šokių arba disko muzika kartu su DJ. Dainuokite karaoke ir džiaukitės didžiąja šou programa iki pat ankstyvo ryto! Būs taip pat didžioji šventinė loterija! Prisijunkite ir laimėkite 12 kruizų 2020 metams!

Sausio 1 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 11:00 val. sugrįžtame į Rygos keleivių uostą.

⚓ Jei išvykstate 31 gruodžio su laivu Isabelle 1730 val iš Rygos

Šventinį vakarą laivo vyriausiasis virėjas užburs savo gardžiais patiekalais prie šventinio Naujųjų Metų stalo. Šventinei nuotaikai palaikyti šventiniai gėrimai visą naktį! Ir Naujųjų Metų šventė M/S Isabelle laive gali prasidėti! Jūsų laukia įvairiapusė vakaro programa – prisijunkite prie žaidimų, viktorinų, loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva šokių arba disko muzika kartu su DJ. Dainuokite karaoke ir džiaukitės didžiąja šou programa iki pat ankstyvo ryto! Būs taip pat didžioji šventinė loterija! Prisijunkite ir laimėkite 12 kruizų 2020 metams!

Sausio 1 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą. Pirmąją Naujųjų Metų dieną praleidžiate Stokholme. Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinai. Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu arba pasivaikščiokite po senamiestį. 17:00 val. išvykstate iš Stokholmo. Vakaro poilsinė ir pramoginė programa iki pat ryto. Naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir šokiai iki paryčių su geriausiais DJ. Arba ramus poilsis SPA centre.

Sausio 2 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 11:00 val. sugrįžtame į Rygos keleivių uostą.
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Visa Lietuva
Telefonai +370 674 10662
El. paštas laive@laive.lt

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas

 

X