www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

Pasitikime 2019-uosius kartu su Radži, Giulija, Ištvan Kvik ir “Sare Roma“

Informacija atnaujinta: 2018-11-27 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

 Pasitikime 2019-uosius kartu su:

Atlikėju Radži
Giulija ir gyvo garso grupe 
• Ištvan Kvik ir "Sare Roma"

Jūsų taip pat laukia:
• Vedėjo Dainiaus Martinaičio atrakcijos
• Loterija ir dovanos
• Būrėja 
• “Žvaigždžių” fotosiena
• Šventinis Fejerverkas
• Diskoteka 
 

(vietos prie staliukų ribotos)  

Naujųjų išvakarėse Kėdainių arena sužybės ryškiausiomis spalvomis, nes čia susirinks visas būrys spindinčių žvaigždžių! Scenoje karaliaus puikiai visiems pažįstami atlikėjai, o salėje – pasipuošę, šventiškai nusiteikę, kai kurie įkūniję tam tikras Lietuvos ar pasaulio įžymybes, žiūrovai.
Linksmiausios muzikos puokštę dovanos neseniai arenas užkariavęs, charizmos nestokojantis atlikėjas Radži, didžiulę nostalgiją Kėdainiams jaučianti Giulija su gyvo garso grupe ir čigoniška energija užburiantis Ištvan Kvik su muzikos grupe “Sare Roma”.
Viso vakaro metu bus galimybė pasidaryti fotosesiją prie “Žvaigždžių” fotosienelės bei sužinoti savo likimą pas pačią tikriausią būrėją. Vedėjas Dainius Martinaitis yra paruošęs ne vieną staigmeną ir puikių dovanų. Naujuosius pasitiksime su šventiniu fejerverku lauke, o sugrįžę linksmybes pratęsime geriausių lietuviškų ir užsienio POP hitų diskotekoje.

NAUJAMETINIS MUZIKINIS ŽVAIGŽDŽIŲ ŠOU - tai puiki proga su draugais, artimaisiais, kaimynais atšvęsti ir palydėti senuosius bei pasitikti Naujuosius 2019-uosius metus!

Aprangos kodas: 1 variantas – šventiškas spindesys, 2 variantas – įkūnysiu Lietuvos ar užsienio žvaigždę, 3 variantas – pasidabinsiu detale, kuri primena žvaigždę.

Bilietus galite įsigyti tiek skirtinguose sektoriuose, tiek parteryje prie staliukų. Sėdintiems prie staliukų į kainą įskaičiuota užkandžių lėkštė ir putojančio vyno butelis 2 asmenims. 

Visą vakarą arenos viduje veiks baras, kuriame bus galimybė įsigyti užkandžių bei gėrimų.

Yra galimybė užsisakyti 2 VIP ložes su užkandžiais, karštaisiais patiekalais, gėrimais. Vienoje ložėje telpa iki 20 žmonių. Ložės kaina nuo 2000 Eur. Gėrimų ir maisto meniu yra derinamas. Dėl VIP ložės užsakymo teirautis tel. 864829315

Bilietai nuo 25 iki 66 EUR. 
Nuo gruodžio 1 dienos bilieto kaina didės.

Bilietus galite įsigyti paspaudę nuorodą https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietai

 

 

Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Kėdainių arena, Kėdainiai
Telefonai +370 648 29315
El. paštas raimonda.muzikosperlai@gmail.com
Tinklalapis www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietai

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas