www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

2018.12.31-01.01 NAUJŲJŲ SUTIKIMAS GDANSKE. GDANSKAS–SOPOTAS - 89 €

Informacija atnaujinta: 2018-11-28 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Kviečiame pasigrožėti žiemiškomis Baltijos jūros pakrantėmis, Naujuosius metus sutikti jaukiame Gdansko senamiestyje, nušviestame įspūdingų fejerverkų…


1diena (12.31). Anksti ryte (4.00) išvykstame iš Šiaulių.Išvykimo vieta –4val aikštelė Varpo g prie Kolegijos, 4:15val – Gegužių g prie pc Akropolis. (Galimas išvykimas iš Klaipėdos, Plungės, Kuršėnų, Kelmės, Kauno ir pan).
Kelionė Lietuvos ir Lenkijos keliais.
Pažintis su Gdansku, vienu didžiausių Baltijos jūros pakrantėje įsikūrusiu uostamiesčiu, Hanzos pirklių miestu. Sunku patikėti, kad beveik visas miesto senamiestis yra atstatytas po Antrojo pasaulinio karo sprogdinimų. Uostamiestis garsus ne tik kaip vienas seniausių Lenkijos miestų, bet ir kaip „Solidarumo“ gimtinė – XX a. 8 dešimtmetyje čia kilo istorinis judėjimas prieš sovietų valdžią. Gdanskas turistus žavi vaizdingomis panoramomis, nuo sovietinių laikų išlikusiomis parduotuvėmis, spalvingais tiltais ir subtiliai renovuotais daugiabučiais.
Ekskursija pėsčiomis po Gdansko senamiestį Ilgąja ir Ilgosios turgavietės gatvėmis, apžiūrint Auksinius, Žaliuosius vartus, Gdansko miesto jungties su jūra simbolį – Neptūno fontaną, gotikos ir renesanso stiliaus miesto Rotušę, didžiausią iš plytų pastatytą šventovę Europoje – Šv.Marijos bažnyčią. Jeigu bus galimybė – pasigrožėsime miesto panorama nuo bažnyčios bokšto. Norint pasigrožėti miesto panorama teks įveikti 400 laiptelių kopiant į tos pačios katedros bokštą. Nuo 105 metrų aukštyje esančios nedidukės apžvalgos aikštelės, įkurtos ant senųjų katedros stogų, atsiveria nuostabi ne tik Gdansko, bet ir šalia esančio Sopoto panorama.
Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti ir pasigrožėti Motlavos upės krantinėje stovinčiais senoviniais pirklių namais, senojo uosto panorama.
Įspūdinga dienos kulminacija – Naujųjų metų sutikimas Gdansko senamiestyje. Likus kelioms minutėms iki vidurnakčio Ilgojo turgaus aikštėje skaičiuosite akimirkas iki Naujųjų… Vidurnaktį dangų nušvies fejerverkų šou. Atsisveikinę su senaisiais metais, pasinerkite į Naujametį šurmulį. Nakvynė viešbutyje “Dworek walewska”.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Sopotą(12 km) – Baltijos jūros kurortą. Sopotas –vienas populiariausių Lenkijos kurortų,mėgstamas Lenkijos “grietinėlės” ir visada pasitinka šurmulinga nuotaika. Ir nuostabiais vaizdais. Sopotas dažnai lyginamas su Palanga. Deja Sopotas Palangą pranoksta ir su dideliu kaupu. Aplankysime Sopoto molą*. Norintieji galės pasigrožėti bažnyčia ar užkopus į švyturį pasimėgauti gražiu panoraminiu vaizdu. Kreivas namas taip pat vertas dėmesio..Sopote daug kavinių, barų, iš kurių kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią. Laisvas laikas pavalgymui. Tęsiame kelionę per Lenkiją į Lietuvą. Vėlai vakare sugrįžtame į Šiaulius.


KELIONĖS KAINA - 89 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu

*Kelionės vadovo paslauga ,ekskursinė programa

*1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje

*Kelionės organizavimas

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE (1Eur -4PLN):

*Pavalgymas pakelės kavinėje 20-40PLN

*Higienos reikmėms turėti 5-10PLN

*Sopotas –molas 8PLN (žiemos metu gali būti nemokamas)

*Marijos Mergelės katedra Gdanske 4-2 PLN, pasikėlimas į bokštą 10-5PLN


Pastaba: Lankomų objektų kainos, eiliškumas ir skaičius gali keistis. Išvykimo laikas gali keistis.

Kelionė įvyks susirinkus ne mažiau 30 keliautojų.

INFORMACIJA /REGISTRACIJA 841399544, 864219000 Vadybininkė Ieva Krivickienė
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Šiauliai
Kelionės įLenkija,
Telefonai +370 41 399544, +370 642 19000, +370 698 07197
El. paštas travelagent@splius.lt
Tinklalapis travelcentre.lt/kelione/naujuju-metu-sutikimas-gdanske/

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas