www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

2018.12.31 NAUJIEJI METAI VARŠUVOJE – VANDENS PRAMOGOS „TROPIKANOJE“ - 80 €

Informacija atnaujinta: 2018-11-28 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Tam, kad Naujuosius sutiktume ypač smagiai, nebūtina keliauti į kitą pasaulio kraštą. Turiningos pramogos Jūsų laukia kaimyninės Lenkijos sostinėje Varšuvoje ir didžiausiame vandens pramogų parke „Tropikana“, Mikolajki miestelyje (www.golebiewski.pl).


1 diena. Anksti ryte 5.00 val. išvykstame iš Šiaulių į Lenkiją..Išvykimo vieta – 5:00val aikštelė Gegužių g. prie pc Akropolis, 5:15val aikštelė Varpo g. prie Kolegijos.

Kelionė per Lietuvą su galimais sustojimais turistų paėmimui Radviliškyje, Panevėžyje ir Kaune. Kelionė per Lenkiją. Apie 15.00 val. atvažiuojame į kalėdiškai -naujametiškai nusiteikusią Lenkijos sostinę – VARŠUVĄ. Iš kitų Europos sostinių Varšuva išsiskiria savo unikalumu. Antrojo Pasaulinio karo pabaigoje beveik visas miestas (80 proc.) buvo sugriautas, tačiau didvyriškai atstatytas ir šiandien miesto centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šiandien Varšuva – didelis, modernus, gražus Europos didmiestis. O Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu atrodo įspūdingai, akina įspūdingai žėrinčios kalėdinės eglės, girliandos, šviesų skulptūros. Pažintį su Varšuva ir pradedame nuo senamiesčio: Pilies aikštė su Zigmanto II Vazos kolona, Karalių pilis, Šv. Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti Mozūrijos kunigaikščiai, senoji Turgaus aikštė, Varšuvos globėjos Dievo Motinos bazilika, Šv. Kryžiaus bažnyčia, konservatorija, kur mokėsi M.K. Čiurlionis. Laisvas laikas kavai. Apsigyvename viešbutyje. Trumpas poilsis. Grįžtame į Senamiestį, palydėti 2018 m. – sutikti 2019 m. Pramogos, koncertai, fejerverkai, linksmybės miesto aikštėje. Apie 01.30 vykstame į viešbutį Norintys ilgiau babūti miesto centre į viešbutį grįžta taxi ,miesto autobusu. Nakvynė viešbutyje “Fort 3*” .


2 diena. Pusryčiai. Vykstame į labai gražų savo pušynais ir ežerais Mozūrijos kraštą (216 km). Mikolajki miestelyje, „Golebiewski“ viešbutyje yra modernus vandens parkas „Tropikana“ – atogrąžos po stiklu. Čia – 4 naujausi iki 700 m ilgio nusileidimo takai, vandens kriokliai, „ciklonas“, sūkurinės vonios, baseinas su dirbtinėmis bangomis, sraunioji upė, druskų kambarys, ledo urvas, pirčių kompleksas, kavinės, barai. 15.00-16:00 val pramogos baseinuose, pirtyse (iki 3val.). Pailsėję, maloniai praleidę laiką, tęsime kelionę Šiaulių link. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.


Kelionės kaina – 80Eur


Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė komfortabiliu autobusu.
*1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
*Kelionės vadovas, ekskursinė programa.
*Organizacinės išlaidos.

Papildomos išlaidos kelionėje Lenkijos valiuta – zlotais (PLN):
*Higienos reikmėms – apie 5 PLN.
*Pavalgymas pakelės kavinėje – 10-30 PLN.
*Varšuva – pasikėlimas į mokslo ir kultūros centro panoraminę apžvalgos aikštelę – 18PLN.
* „Tropikana“ vandens pramogos -1,5 val.- 36PLN, vaikams iki 14m- 18PLN. Kiekvienas papildomas pusvalandis – 5PLN.

Pastaba: Lankomų objektų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionė įvyksta susirinkus ne mažiau 30 keliautojų.


Informacija/registracija: tel. +37041 399544, 864219000; el.p. travelagent@splius.lt Vadybininkė IEVA KRIVICKIENĖ
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Šiauliai
Kelionės įLenkija,
Telefonai +370 41 399544, +370 642 19000, +370 698 07197
El. paštas Pardavimai_travelcentre@splius.lt
Tinklalapis travelcentre.lt/kelione/nauji-metai-varsuvoje-vandens-pramogos-tropikanoje-2/kanoje/

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas