www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

2018.12.3-01.01 NAUJIEJI METAI BALTARUSIŠKAI – GARDINE (BE VIZŲ) - 75 €

Informacija atnaujinta: 2018-11-28 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Šiaulių. 5:00val – Aikštelė Gegužių g. prie pc Akropolis, 5:15val aikštelė Varpo g. prie Kolegijos. Smagiai, klegėdami autobusu riedėsime Dzūkijos vingiuotais keliais link Druskininkų. Raigardo pasienio kontrolės punkte kertame Lietuvos –Baltarusijos sieną.
Atvykimas į vieną seniausių Baltarusijos miestų – Gardiną, kuriame Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ištakos, kuriame patyrė agoniją ir nustojo egzistuoti Lenkijos Karalystė ir Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė. Senovinis Gardinas vadinamas miestu – muziejumi. Čia, skirtingai nuo daugumos Baltarusijos miestų, išsaugoti architektūros paminklai beveik visų stilių – nuo gotikos iki konstruktyvizmo. Tai vienas iš seniausių Baltarusijos miestų. Jo istorija siekia 800 metų. Dėl savo gražios architektūros, miestas XVIa. buvo įtrauktas į G.Brauno Kelno enciklopediją. Dėl savo gražios architektūros, miestas XVIa. buvo įtrauktas į G.Brauno Kelno enciklopediją. Ekskursija po miestą. Apžiūrime dvi Gardino pilis – Senoji (statyta Vytauto) ir Naujoji (XVIIa.) stūksančios ant gretimų kalvų Nemuno pakrantėje. Naujojoje pilyje 1726m. pastatytame atskirame pastate posėdžiaudavo LDK Ponų Taryba, rinkdavosi LDK ir Abiejų Tautų Respublikos seimai, veikė LDK iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas.
Ant stataus Nemuno šlaito apžiūrime Šv.Boriso ir Glebo (Koložos) cerkvę, unikalų bizantinės architektūros pastatą, vieną seniausių sakralinių paminklų dabartinės Baltarusijos ir buvusios LDK teritorijoje. Apžiūrime Šv.Pranciškaus Ksavero bažnyčią, vieną įspūdingiausių brandžiojo – vėlyvojo baroko sakralinės architektūros paminklų LDK, savo dydžiu, architektūra ir reikšme prilygstančią kitoms dviems svarbiausioms jėzuitų šventykloms LDK – Krokuvos ir Vilniaus. Taip pat aplankome Didžiąją (Choralinę) Sinagogą. Tai moderno stiliaus, trijų aukštų, kvadratinio plano su dviem bokštais pastatas.
Apsigyvename viešbutyje. Pietūs mieste. Laisvas laikas.
23.00val – Naujųjų metų vakarienės* pradžia restorane H2O (būtina užsisakyti iš anksto). Vakarienės metu – Senio Šalčio ir Snieguolės programa, konkursai, žaidimai, dainos, šokiai ir pan. Į kainą įskaičiuoti šalti, karšti patiekalai. Gėrimai už papildomą kainą.
01:00-01:30val miesto centre, Lenino aikštėje, Naujųjų metų sutikimas, kurio metu skambės muzika, nugriaudės fejerverkai. (P.S. fejerverkai puikiai matomi iš restorano balkono jeigu pageidausite likti jame). Po fejerverkų vykstame į viešbutį, o norintys pasilikti švęsti ilgiau – gali grįžti patys taksi.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į pramogų ir tuzimo kompeksą “Karobčisa”, kur galėsime “pataisyti” sveikatą, kaip anot vietinių ir priklauso Sausio 1 dieną. Tai savitas stilizuotas XIX a. dvaras, įrengtas prabangiai, skoningai ir su užmoju. Jame galima pasivažinėti arklių traukiamais vežimais, pajodinėti žirgais, pasigrožėti elniais, šernais, egzotiškais paukščiais. Ekskursija po kompleksą ir dovana Jums – 50 gramų “degančio” gėrimo.

Laikas apsipirkimui ir kelionė link namų.

Kelionės kaina - 75 Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu autobusu;

*Kelionės vadovo paslauga;

*1nakvynė su pusryčiais ir vakariene Gardine.

Papildomos išlaidos:

*Sveikatos draudimas (būtinas) -3 Eur;

*Leidimas į Gardiną (būtinas) – 5 Eur;

*Vietinio gido paslauga Gardine - 70 Eur / grupei;

*Pietūs Gardine - 5 Eur /žm.

*”Karobčisa” kompleksas. Ekskursija+pietūs 9Eur/asm (tikslinama)

*Naujametinė šventė -40Eur /asm (pageidaujantiems)


Pastaba. Lietuvos Respublikos pasas galiojantis ne trumpiau kaip 3 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Valiutą galima išsikeisti pasienyje. Gardine galima naudotis banko kortelėmis. Lydintis gidas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda (Gardine ekskursijas veda vietiniai gidai).

Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 30 turistų.


INFORMACIJA /REGISTRACIJA 841399544, 864219000 Vadybininkė Ieva Krivickienė
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Šiauliai
Kelionės įBaltarusija,
Telefonai +370 41 399544, +370 642 19000, +370 698 07197
El. paštas Pardavimai_travelcentre@splius.lt
Tinklalapis travelcentre.lt/kelione/naujieji-metai-baltarusiskai-gardine-vizu/

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas