www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2020-295039/
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

Naujieji Palangoje 2020...kur susilies ateitis ir praeitis..

Informacija atnaujinta: 2019-12-14 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Naujieji 2020 – ieji Palangoje. Kur susilies praeitis ir ateitis.

Tu ateisi senasis AŠ 2019-aisiais , o išeisi naujas žmogus 2020-aisiais. Kiekvienoje dabarties akimirkoje susilieja praeitis ir ateitis. Viskas turi pradžią ir pabaigą.Tik nuo mūsų priklauso ar džiaugtis ar liūdėti, griaužtis ar gerėtis. Švęsti pabaigą ar naują pradžią. Palydėsime senuosius 2019 ir pasitiksime naujuosus 2020 metus kaip dar niekada nesi sustikęs gyvenime.

2020 –ųjų sutikimo programa. …Kur suliesime savo ateitį ir praeitį…

Čia tu pajusi ir pamatysi, kad ir be alkoholio jo gali būti smagu, kad ir be jo gali būti tikruoju savimi. Be emocinių kaukių, apsimestinių šypsenų, toks koks išties nori būti. Susipažinsi su naujais žmonėmis kuriuos sutiksi galbūt pirmą kartą gyvenime, galbūt liksite draugai visam gyvenimui, o galbūt tai bus ir paskutinis jūsų susitikimas, bet jis bus tikras. Ne tik tu, bet ir visi aplink bus tikri. Tame metų susitikime ne tik švęsime linksmai, bet kartu net išmoksite kaip išgirsti savo vidinį AŠ.

20:00 val. Susitikimas – susipažinimas
20:20 – Naujiametinis Lila žaidimas (Plačiau: https://www.astuvisa.lt/lila-transformuojantis-gyvenima-zaidimas/)
Užkandžiai, pokalbiai, dalinimasis žiniomis. Išgryninimas savo vertybių. Išgrynimas savo vertybių, radimas ką išties reikia palikti savo praeityje, visiškai ir galutinai ir kur keliauti ateityje.
00:00 Naujųjų metų sutikimas žvelgiant nuo jūros kranto į palangos tiltą ir įspūdingiausius fejerverkus Lietuvoje. + Senovinis žemaitiškas,ugninis senųjų metų ritualas.
Užkandžiai, pokalbiai
01:00 Šokio meditacija susitikimas su Vidiniu AŠ, vidinis sielos šokis + paleisime tai kas atsispindi mūmyse net iš mūsų protėvių.
02:00 iki… Laikas pokalbiams iš širdies, vaišėms, šokiams, kad ir iki paryčių.

Lilos žaidime suprasi kokiu praeities keliu ėjei iki šiol… ir ar toliau nori juo eiti. Rasi savo dabartį ir net šiek tiek apčiuopsi savo ateitį….

O šokio meditacijoje išgirsi savo vidinį AŠ… išgirdus jį, šoksi su juo, pajusi jį, per judesį, judėjimą, savo prisilietimą. Tai bus visiškai kitokie šokiai negu žinai. Tai bus Šokis su savo vidiniu Aš. Tai bus šokis tavo viduje išjudinantis tave šokti taip kaip tu net pats nežinai, kad moki. Mūsų kūnas turi atmintį ir joje yra viskas..viskas kas susije ir su mūsų protėviais, ir nebūtinai labai geri dalykai, per šį šokį galėsime paleisti netgi tai. Paleisti tuos prisiminimus kurie gal net nepriklauso mums. Ir tik patyręs tą paleidimą galėsi žengti pirmyn į savo ateitį, drąsiai be baimės ir su pasitikėjimu.

Viso renginio aura kurs ir kiekvieno iš mūsų apranga.Kadangi būsime ir patirsime SAVO PATIES tarsi praeities ir ateities KARNAVALĄ. Būtina apsirengti visiškai kitaip nei esate įprate rengtis į šventes ar į renginius. Kartu tai gali būti nuostabiausi suknelė su kuria neturite galimybės niekur išeiti, tai gali būti tautinis kostiumas kuris Jums be galo patinka ir norite jį vilkėti dažniau, tai gali būti net įvairiasių veikėjų kostiumai, jei tik jie jums kelia džiaugsmą. Galite vilktis kaukę arba ne..Galite būti gal net su sportine apranga, jei neturite galimybės jos vilkėti, o taip norisi…. Į viską pažvelgkime išradingai.

SVARBU! Čia bus meditaciniai šokiai. Tinka ir nemokantiems, nemėgstantiems šokti ir net labai mėgstantiems.Tačiau čia nebus nei valso , nei salsos nei kitų jums žinomų šokių žingsneliu, tai bus išties netradicinė meditacija per judėjimą. Tad jei tikites ateiti į tradicinį šokių vakarą tai čia tikrai ne tai 🙂

Visi kartu kursime nuostabius NAUJUOSIUS 2020 tegu jau nuo pat pirmos dienos sutikime juos visiškai kitokie. Visomis prasmėmis. Čia nebus jokios sausos teorijos, tik naujos patirtys, nes tik jos gali mums suteikti jėgų išjudinti ir įgyvendinti pokytį savo gyvenime.


Tinka visiems, kas tik jaučia, kad nori šiuos ypatingus 2020-uosius sutikti visiškai kitaip ir būti čia.


Kaina 55 e. Vietų skaičius ribotas, mūsų studija nedidelė tad maksimaliai iki 10 žmonių, o kartu tai leidžia išties susipažinti ir jaukiai leisti laiką kartu 🙂
Registracija astuvisastudija@gmail.com , rezervacijai patvirtinti būtinas 20 e. avansas.


Vegetariniai užkandžiai įskaičiuoti, bet visad galime dar saldaus ar sūraus atsinešti 🙂 Vakarėlis be alkoholinių/stipriųjų gėrimų.

Šiek tiek istorijos Kaip anksčiau žmonės švęsdavo Naujuosius:

,,Mitologinė Naujųjų metų prasmė – sugrįžimas į kosmogoniją. Ikiistorinėse kultūrose laikas suvokiamas kaip ciklinis dalykas. Norint apsivalyti nuo nuodėmingos istorijos rengiamas Naujųjų metų šventės ritualas, kurio metu atkuriamas pasaulio sukūrimo archetipas, o praeitis nebeegzistuoja. Šiuolaikinėje civilizacijoje Naujųjų metų samprata gerokai pakito, tačiau atsinaujinimo idėja išlieka[1].Naujųjų metų išvakarėse žmonės neeidavo gulti, kad sulauktų kitų metų atėjimo. Pramiegojus tokį svarbų momentą, visus metus nesiseks: bus apsnūdęs, tinginys. Nuo seno Naujųjų metų šventė lietuviams buvo sveikinimų ir linkėjimų diena. Žmonės tikėjo, kad linkėjimai, ištarti metų pradžioje, turi magija magiškos galios ir išsipildo. Manoma, kad metų pradžioje svarbu elgtis taip, kaip norima elgtis visus metus. Būti vieni kitiems malonūs, nesibarti, netriukšmauti, negerti alkoholio.Pagal mitologinę kalendoriaus sampratą, kaip tik šios dienos veikimu reikia suformuoti savo ateinančių metų programą: atsikelti anksčiau, apgalvoti būsimus metus ir svarbiausius darbus, susitikti prasmingai ir taip kokius ir norėtumėte matyti ateinančius metus. Senovėjė jaunimas, sutikdamas Naujuosius metus, rengdavo persirengėlių vaikštynes. Tai rytinės Lietuvos dalies tradicija. Būtini vaidinimo personažai yra šie: pirmiausia Senieji metai – sulinkę, suvargę, apsirengę apspurusiais rūbais, gražus jaunikaitis su knyga rankoje – Naujieji metai. Jųdviejų palyda – meška, gervė, ožka, išdaigininkas velniukas, kartais čigonai, juoda giltinė su mediniu kardu. Štai toks būrys pasibelsdavo į kiekvieną kaimo trobą. Įleisti vidun pasveikindavo namiškius, palinkėdavo gerų ateinančių metų. Žinoma, už tai būdavo ir pavaišinami.….Kai kuriose Lietuvos vietovėse etnografai fiksuoja, kad, kaip ir Kūčių naktį, Naujųjų metų naktį – gruodžio 31 d. buvo buriama, po kaimą vaikščiodavo persirengėliai. Kai kur Žemaitijoje jaunimas degindavo kūlį, simbolizuojantį senuosius metus .Beje šiais metais kartu švęsime ir 95 metus, kai Naujieji Lietuvoje buvo paskelti oficialia švente. “ cituota iš įv. šaltinių.

Registruotis galite el.paštu – astuvisastudija@gmail.com , tel. 867680535 .Patvirtinti Jūsų registracijai bus būtinas avansas.

Švęskime kartu ♥

Vidinio tobulėjimo studija ,,AšTuVisa”

Draugaukime www.facebook.com/AstuVisa

www.astuvisa.lt

Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Jūratės g.42 II a. (AšTuVisa-vidinio tobulėjimo studija), Palanga
Telefonai +370 676 80535
El. paštas astuvisastudija@gmail.com

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas