www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

2018.12.30 NAUJIEJI METAI VIENOJE - 159 €

Informacija atnaujinta: 2018-11-28 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

2018 m. gruodžio 30 d.
Apie 00 val. (laikas gali būti patikslintas) išvykimas iš Šiaulių – Varpo g. prie Kolegijos ir Akropolio aikštelė iš gegužių g pusės (galimas išvykimas iš Klaipėdos, Kauno). Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją.

Atvykstame į antrą pagal dydį Čekijos miestą – Brno (panašus atvykimo laikas bus žinomas tik pravažiavus Varšuvą). Aplankysime Brno senamiestį išsidėsčiusį ant dviejų kalvų. Ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė, kuri Austrijos imperijos metu iki 1858 m. buvo naudojama kaip kalėjimas. Aplankysime buvusią turgaus aikštę su Parnaso fontanu ir Senąją rotušę, kuri yra seniausias pasaulietinis pastatas Brno mieste. Rotušėje saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Šiek tiek paėjus iš senamiesčio ant šlaito stovi Tugendhat vilos pastatas iš kur atsiveria graži panorama į Brno miesto centrą čia buvo pasirašyta sutartis Čekoslovakiją padalinti į Čekiją ir Slovakiją. Viešbutyje galima užsakyti vakarienę (1 variantas: sriuba+antras patiekalas (koks tai bus patiekalas šiuo metu nežinoma) – 9 € asmeniui. 2 variantas: užkandis+antras patiekalas (koks tai bus patiekalas šiuo metu nežinoma) – 9 € asmeniui; 3 variantas: sriuba+antras (pagrindinis) patiekalas+desertas – 11 € asmeniui; 4 variantas: užkandis+pagrindinis patiekalas (koks tai bus patiekalas šiuo metu nežinoma)- 11€ asmeniui).

Nakvynė viešbutyje.

2018 m. gruodžio 31 d.

Pusryčiaujame ir šventiškai nusiteikę vykstame į Europos kultūros perlą – Vieną. Austrijos sostinė Viena – muzikali ir kultūringa, prašmatni ir prabangi. Puošnūs rūmai, didžiuliai parkai, trykštantys fontanai ir įmantrios statulos. Apžvalginės ekskursijos (rusų kalba) po Vienos senamiestį metu apsilankysime miesto širdimi vadinamoje Šv. Stepono katedroje (pagal galimybes jeigu bus atidaryta). Pamatysime Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, Vienos rotušę ir garsiąją Vienos operą. Čia operas, operetes bei valsus ir simfonijas kūrė garsūs austrų kompozitoriai: Mocartas, Šubertas, Štrausas.

Aplankysim Sisi muziejų ir imperatoriškuosius apartamentus (Hofburgo imperatorių rūmų kompleksas). Imperatorienė „Sisi“ buvo laikoma viena gražiausių Europos aristokračių. Ją labai mėgo liaudis. Santuokoje su Austrijos monarchu pagimdė tris dukteris ir sosto paveldėtoją Rudolfą.

Ne tik Vienos senamiestis buvo įtrauktas Į UNESCO, bet ir Vienos kavos gėrimo kultūra, tad laisvu laiku pagal galimybes galėsite tradicinėje Vienos kavinėje išgerti kavos ir paragauti austriško štrudelio.

Po ekskursijos, apsilankymo muziejuje, laisvas laikas, o vėliau kaip ir vietiniai gyventojai bei atvykę turistai grožėsimės Naujametiniu Vienos senamiesčiu, klausysimės muzikos lauksime Naujų Metų sutikimo bei fejerverkų. Sutartu laiku atvyks autobusas ir nuveš į viešbutį nakvynei Čekijoje.

2019 m. sausio 1 d.

Vėlyvi pirmi Naujų metų pusryčiai viešbutyje ir keliausime link namų. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą. O kad kelionė neprailgtų ir nebūtų nuobodi dalinsimės įspūdžiais, galite sugalvoti ir pasiimti žaidimų, kuriuos būtų galima žaisti visiems autobuse, o galbūt turite ir kitokių idėjų ką nuveikti važiuojant. Įdomiausias (-ia) idėjos (žaidimo,…) pateikėjas bus apdovanotas prizu. Grįžimo apytikslis laikas sausio 2 dienos paryčiais (apie 6-8 val. ryto).

Kelionės kaina – 159 € asmeniui (kaina kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

Į kelionės kainą įskaičiuota: nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos: Sisi muziejus ir imperatoriškieji apartamentai (Hofburgo imperatorių rūmų kompleksas), vietinio gido paslaugos – apie 25-30 € asmeniui + kas pageidausite vakarienės viešbutyje Brno (9 € asmeniui arba 11 € asmeniui).

Jeigu norėtumėte vienviečio kambario apie 60 € asmeniui.

Pastaba !!!!! Pasikeitus situacijai, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 5 mėnesius iki ekskursijos pradžios.

Išvykimas iš Šiaulių organizuojamas, susirinkus ne mažiau 10 keliautojų, kitu atveju – iš Kryžkalnio.

Informacija/registracija 841399544,864219000 Vadybininke Ieva Krivickiene
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Šiauliai
Kelionės įAustrija,
Telefonai +370 41 399544, +370 642 19000, +370 698 07197
El. paštas travelagent@splius.lt
Tinklalapis travelcentre.lt/kelione/naujieji-metai-vienoje-nakvyne-brno/

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas