www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

2018.12.31 - 01.01 NAUJIEJI METAI MINSKE - 85 €

Informacija atnaujinta: 2018-11-28 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Anksti ryte (5.00) išvykimas iš Šiaulių. Išvykimo vietos: 5.00val iš Gegužių gatvės ,aikštelė prie PC Akropolis, 05.15val – Tilžės g. stotelė prie katedros.
Kelionė Lietuvos ir Baltarusijos keliais į Baltarusijos sostinę MINSKĄ. Pakeliui sustojame Krėvoje. Krėva – tai gabalėlis Lietuvos. Iš kadaise buvusios didingos pilies (statyta 14-16 amžiuje, pradėta Vytauto Didžiojo) iki šių dienų išliko visų keturių sienų ir abiejų bokštų liekanos.
Pakeliui į Minską dar viena pramoga –lietuvio įkurtas Dudutki etnografinis kaimas*. Tai šiek tiek Rumšiškes primenantis objektas, tik mažesnis ir įvairiapusiškesnis. Tai ne tik senų sodybų, malūnų, cerkvių rekonstrukcija. Čia yra daug gyvulių, paukščių, pristatomi senieji amatai, galima paragauti nacionalinių valgių, o svarbiausia tikros baltarusiškos naminukės, užkandant raugintų agurkų su medumi ir juoda duona. Išgersite karštos žolelių arbatos.
Atvykstame į Minską, kuriame jungiasi moderni šiandiena su sovietine praeitimi. Minskas turi ir nedidelį, kiek chaotiškai atstatytą senamiestį, kurio architektūra atspindėdama Vilniaus baroko mokyklą, drauge atskleidžia kaip arti LDK sostinės yra šis miestas. Laisvas laikas pasivaikščioti po Minską, laikas suvenyrams. Temstant nuvykstame prie Nacionalinės Bibliotekos. Tai 23 aukštų, netradicinės formos pastatas patenka į įspūdingiausios architektūros pastatų sąrašą. Tamsiuoju paros laikotarpiu pastatas atrodo įspūdingai, o iš specialios aikštelės atsiveria nuostabi Minsko panorama.
Vykstame į viešbutį pailsėti.
Naujų metų sutikimas viešbučio „Jubileinaja“ 3* restorane .Naujametinis banketas * arba nemokamai Minsko centre :koncertas prie Nacionalinės bibliotekos, linksmybės ant ledo centrinėje aikštėje, fejerverkai prie paminklo “Minskas –Miestas Didvyris”. Nakvynė viešbutyje“Jubileinaja 3*“

2 diena. Vėlyvi pusryčiai viešbutyje. Ekskursija po Minską autobusu: Pergalės paminklas, Ivano Kupalos parkas, Sporto kompleksas, Ašarų sala su paminklu kariams afganams, ”Verkiančio angelo” skulptūra, Nepriklausomybės aikštė su architektūriniais paminklais: Centrinis paštas, Vyriausybės aikštė, ”Šv.Simono ir Jelenos“ bažnyčia, požeminis centras “Sostinė”. Laisvas laikas. Toliau gido lydimi pakeliaujame pėsčiomis. Aukštutinis miestas su 17-18 amžiaus gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo architektūros šedevrais: Šv.Dvasios barokinė katedra, Bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Šv.Mergelės Marijos bažnyčia, Jezuitų vienuolyno kompleksas, rotušė, Laisvės aikštė.

Išvykimas iš Minsko. Kelionė į Lietuvą. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.


KELIONĖS KAINA 85Eur

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu

*Kelionės vadovo paslauga ,ekskursinė programa

*1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje 3*su pusryčiais(Švediškas stalas)

*Kelionės organizavimo paslauga

PAPILDOMOS IŠLAIDOS, KURIOS Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS:

*Viza ir draudimas 25Eur (virš 65 metų brangiau)

*Dudutki, etnografinis kaimas. Ekskursija su degustacija 20rub (1eur 2,2 rub)

*Pakilimas į bibliotekos apžvalgos aikštelę 4rub

*Pietūs Baltarusijoje apie 10 rub, kava, arbata apie 3,5rub

*Naujametinis banketas viešbučio „Jubileinaja 3*“ restorane -67Eur /žm Meniu: 2 rūšių salotos, šalti užkandžiai, 2 karšti patiekalai, vaisiai, vaisvandeniai, vanduo, stiprieji gėrimai, desertas, kava ir arbata. Naujametinė koncertinė programa nuo 22.00 iki 04.00 val

Pastaba. Lankomų objektų skaičius ,eiliškumas ir kainos gali keistis.

Kelionė įvyksta susirinkus ne mažiau 30 asmenų.

INFORMACIJA/REGISTRACIJA 841399544, 864219000 Vadybininkė Ieva Krivickienė
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Šiauliai
Kelionės įBaltarusija,
Telefonai +370 41 399544, +370 642 19000, +370 698 07197
El. paštas travelagent@splius.lt
Tinklalapis travelcentre.lt/kelione/naujieji-metai-minske/

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas