Naujųjų metų sutikimas Vilniuje
Viešbutis Vilniuje – Naujųjų metų sutikimas 2023

Magiška Naujųjų metų naktis su grupe „Rondo“ ir Mantas Wizard magijos šou

Informacija atnaujinta: 2021-12-27 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Magiška Naujųjų metų naktis su grupe „Rondo" ir Mantas Wizard magijos šou

Pramogų salė „Vakaris Vilnius" vėl kviečia pasitikti Naujuosius su legendine grupe „Rondo", kuri dovanos šventinį – net 3 dalių – koncertą. Bet koks gi Naujametinis vakaras be stebuklų? Taigi prie stipraus muzikinio užtaiso pridėkime gerą porciją iliuzionisto Manto Wizard magijos bei išskirtinai jaukią aplinką ir… Stebuklinga metų sandūra garantuota!

Turbūt sutiksite, kad jau vien ilgametės mūsų grupės „Rondo" muzika turi kažką magiško. Grupės ilgaamžiškumo ir traukos fenomeno iki galo perprasti neįmanoma. „Rondo" dainos įkvepia mylėti, o kartą išgirdus, jos ilgam išlieka atmintyje. Taigi suteikite sau malonumą paskutines šių metų akimirkas skaičiuoti su muzika, kuri nepavaldi laiko tėkmei. Tebūnie „Rondo" – Jūsų talismanas 2022-iesiems!

Muzikinę šventinio vakaro programą paįvairins magiški žymiausio Lietuvos iliuzionisto Manto Wizard triukai. Garsusis magas taps ir šventinio renginio vedėju, taigi jo draugija susibūrusiems prie jaukių staliukų svečiams užtikrins išties šiltą ir žaismingą atmosferą.
Nepraleiskite progos pasinerti į elegantiškos magijos pasaulį, valdomą daugybės tarptautinių konkursų laureato, jau gerą dešimtmetį garsinančio Lietuvos vardą visame pasaulyje. Modernus šou kviečia į magišką kelionę laiku per neįtikėtiną ir kerintį iliuzijos meno pasaulį. Tai ne tik profesionalūs ir įtraukiantys triukai, bet ir daug geros nuotaikos, humoro bei mįslingų istorijų.
Savo pasirodymus sėkmingai surengęs net pasaulio pramogų sostinėje Las Vegase, šįkart Mantas Wizard kviečia jus į jaukų ir paslaptingą vakarą pramogų salėje „Vakaris Vilnius". Šio vakaro šou užburs ne tik gražiu reginiu, bet ir pakvies žiūrovus tapti magiško spektaklio dalimi!
Šokiai! Šokiai! Šokiai!!! Jiems Naujųjų naktį ant „Vakario" salės parketo nebus jokio saiko, tad batelius šokiams rinkitės kuo patvaresnius. „Egle, mano sese“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“ – gyvai skambant šiems grupės „Rondo" hitams turbūt net akmuo pajudėtų! O ištikimiausi grupės gerbėjai, kurie itin laukiami šventiniame vakare, ne tik mintinai žino grupės hitų žodžius, bet ir dar vieną dalyką: vienodų „Rondo" pasirodymų nebūna, nes publikai jau daugelį metų groja tie, kuriems muzika yra Nr.1 gyvenime.
Trijų dalių gyvo skambesio pasirodymas neprailgs drauge su profesionaliais grupės „Rondo“ muzikantais. Tai:

- Aleksandras Ivanauskas-Fara (vokalas, bosinė gitara);
- Raimondas Dauginas (klavišiniai);
- Sergejus Persijanovas (gitara);
- Robertas Mankus (mušamieji).

Muzikinė programa. Trijų dalių koncerte – galingiausi „Rondo" muzikinio arsenalo „pabūklai" lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Nuo autorinių – iki liaudies dainų, nuo Franko Sinatros – iki „ZZ Top" bei kitų žymiausių užsienio atlikėjų hitų „koverių". Parketui nuo šokių atvėsti neleis ir šventinis didžėjaus asorti.
Vakaro vedėjas – Mantas Wizard, žymiausias Lietuvos iliuzionistas. Unikalus magijos triukų atlikimo stilius ir interaktyvios pramogos – tai, kas kuria tikrą šventę ir ilgai neblėstančius prisiminimus!
Vaišės. Visus svečius „Vakaris Vilnius“ šeimininkai pasitiks su putojančio šampano taure, o vėliau pakvies įvertinti savo virtuvės meistrų išradingumą mėgaujantis šventine vakariene.

Vakaro meniu:
• putojančio vyno taurė
• vieno kąsnio užkandžiai
• šaltųjų patiekalų stalas
• karštieji patiekalai iš kiaulienos, paukštienos, žuvies
• desertų stalas: vaisiai, pyragaičiai, saldainiai
Šventinės vakarienės pradžia – 21.20 val.
Oficiali programa tęsis iki 1.00 val. Vėliau – diskoteka iki 5.00 val. ryto.

Esant pandeminei situacijai, visų mūsų saugumui, vakaro svečių prašome turėti galimybių pasą. Staliukai ir šventinio vakaro erdvė bus paruošti, laikantis bendrų saugumo reikalavimų.
P.S. Maloniai prašome svečių nevėluoti, nes Jūsų atvykimui bus kruopščiai rengiamasi: ant Jūsų staliuko lauks gėrimų sklidinos taurės, o staigmenos paženklins jau pirmąsias šventės akimirkas!
Staliukai yra keturviečiai.
Dėl bilietų didesnėms žmonių grupėms skambinkite telefonu +37069903624 arba vilnius@vakaris.lt

Kaina 140 eur.
Bilietai - bit.ly/2022Vakaris

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/magiska-naujuju-metu-naktis-su-grupe-rondo-ir-mantas-wizard-magijos-sou-345416/Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas A. Stulginskio g. 8, "Pramogų banke" (III aukštas), Vilnius
Telefonai +370 699 03624
El. paštas vilnius@vakaris.lt
Tinklalapis http://bit.ly/2022Vakaris

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas

 

X