www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/naujametinis-banketas-vilniuje-viesbutyje-672/www.tiketa.lt/LT/naujuju_metu_vakarelis_golden_disco_175292017 Naujųjų metų sutikimas
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
www.hbh.lt/hbh-vilnius/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

NAUJŲJŲ SUTIKIMO IŠKILMĖS 2016 12 31 “DUBGIRYJE“

Informacija atnaujinta: 2016-11-24 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Vila „Dubgiris“ bei renginių organizatoriai – „Renginių Tarnyba“–  vienijasi ir ruošia pačias įsimintiniausias Naujųjų sutikimo iškilmes Žemaitijoje!

Gruodžio 31-ąją kviesime nusikelti į prabanga ir linksmybėmis alsuojančius “smetoniškus” laikus. Naujametinį vakarą ves ir drauge su susirinkusiais puotos svečiais į praeitį nusikels charizmatiškasis renginių vedėjas Kęstutis Medelis. Jauna ir talentinga atlikėja Ramunė Bučniūtė įsikūnis į to laikmečio viešnią iš Prancūzijos. Vilos “Dubgiris” virėjų komanda patieks prabangią, 3 patiekalų “smetonišką” vakarienę. O improvizuotoje foto ateljė, susirinkusios damos ir džentelmenai, galės papildyti savo garderobą išskirtinėmis detalėmis ir įsiamžinti, kad prisiminimui liktų sustabdyta akimirka, verta rėmelio!

Vidurnaktį, spalvingais fejerverkais drauge sutiksime Naujuosius, 2017-uosius metus. O prabangų pokylį tęsime su Dj ir šokiais iki pat 4 val. ryto!

Nepraleiskite progos sudalyvauti tikroje puotoje! Juk ne kasdien į svečius kviečia pats prezidentas Antanas Smetona su žmona Sofija!

Papildoma informacija bei vietų rezervacija telefonu 8 618 22888. Vila “Dubgiris” – Mažeikių r., Sedos seniūnijoje, Uikių k., Pušynės g. 28.

NAUJŲJŲ SUTIKIMO IŠKILMĖS 2016 12 31 “DUBGIRYJE“
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Pušynės g. 28, Uikių k., Sedos sen., Mažeikių rajonas
Telefonai +370 618 22888
El. paštas admin@dubgiris.lt

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas