www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

Roko sodyba Kaišiadorių rajone

Informacija atnaujinta: 2018-10-30 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Kaimo turizmo sodyba „ROKO SODYBA“ yra 5 kilometrus nutolusi nuo greitkelio Vilnius – Kaunas (nuo Vilniaus 60 km., nuo Kauno 40 km.).

Kambariai

Po aktyvaus poilsio ar konferencijų malonai kviečiame pailsėti mūsų jaukiai įrengtuose apartamentuose. Galime pasiūlyti dviviečius, šeimyninius bei prabangius apartamentus. Kambariuose Jūsų laukia visi patogumai: patogios lovos, TV, dušas, WC ir puikūs ramybės vaizdai pro langą. Kad vakaras būtų šiltesnis ir jaukesnis, užkursime Jums židinį.

Šventės

Nuostabios gamtos erdvės skirtos Jūsų vestuvėms, krikštynoms, fotosesijoms, šeimos bei įmonių šventėms ar jungtuvėms įteisinti. Siūlome puikiai progoms pritaikytas net tris erdves, kurios talpina iki 20, iki 50 bei iki 150 svečių. Visos ervės yra atskiruose pastatuose, todėl šventės metu Jūs būsite tik su savo svečiais ir mes garantuojame, kad nebus jokų pašalinių asmenų. Visos erdvės turi net du aukštus, skirtus Jūsų šventei –ramesnę zoną bei pokylių salę. Be to Jūs turėsite savo nuosavas terasas gėlių apsuptyje su su lauko baldais bei priėjimu prie tvenkinio arba lauko baseino, kur šiltą vasaros naktį galėsite grožėtis žvaigždėtu dangumi bei grynu oru.

Sodybos teritorijoje organizuojame ir tuoktuvių ceremonijas.

Puikiai pritaikyta vieta su visa reikalinga technika mokymams, konferencijoms ir seminarams.

Mūsų virtuvės šefės pasirūpins Jūsų šventiniu stalu! Jis tikrai maloniai nustebins Jus ir Jūsų svečius. Turime patirties, todėl parekomenduojame Jums valgiaraštį, bet viską sprendžiate Jūs, o mes įgyvendiname Jūsų norus.

Mėgstantiems sportuoti siūlome profesionalų lauko teniso kortą, tinklino, krepšinio bei futbolo aikšteles. Taip pat turime stalo teniso, badmintono, smiginio inventorius. Visada galite pasivažinėti dviračiais apylinkės keliais bei miško takais. Net trijuose tvenkiniuose siūlome plaukiojimą valtimi bei vandens dviračiais. Gamtos mylėtojams suorganizuosime upėtakių ar dėmėtųjų elnių maitinimą ir pasirūpinsime, kad fotoparatai pagautų įsimintinas akimirkas!

Poilsis

Sodybos teritorijoje, kuri užima 55 ha žemės plotą, yra trys tvenkiniai pilni įvairios žuvies (karpiai, lydekos, upėtakiai, lynai, amūrai, karosai ir kt.). Žvejams tikras rojus! Sugautą žuvį jūsų pageidavimu mūsų virėjai paruoš žuvį pagal vieną iš pasirinktinų receptų.

Yra keturios lauko pavėsinės su židiniais lauko kepsniams kepti. Viena iš jų talpina iki 150 svečių. Pavėsinėje galėsite pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti gamtos tyluma ir smagiai praleisti laiką su savo kompanija kepdami kepsnius ar smagiai leisdami laiką.
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Stasiūnų k., Žiežmarių sen., Kaišiadorių rajonas
Telefonai +370 620 22288
El. paštas info@rokosodyba.lt

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas