www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

Sodyba “Ilgio Vingis“ Utenos rajone ant ežero kranto poilsiui ir šventėms

Informacija atnaujinta: 2017-10-16 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Ilgio Vingis - viena naujai  įkurta kaimo turizmo sodybų, tik 8 km nuo Utenos važiuojant Kauno kryptimi.
 
Poilsio namai Ilgio Vingis  tai – poilsio pramogų kompleksas  natūralioje gamtoje. Poilsiui skirtos  patalpos  įrengtos iš natūralaus medžio,kurios ne tik gaivina kūną karštą vasaros dieną, bet ir sukelia kt. malonius pojūčius. Poilsiui skirti pastatai įsikūrę  Utenos raj, Margavonių kaime 2,00 ha žemės plote, šalia ežero  - Ilgis ir kiek tolėliau Vidinksto, Aknystėlių ežerų juostoje. Vos  5m. kelio iki Sungailiškio piliakalnio, 7 km iki Leliūnų seniūnijos, kurioje taip pat gausu lankytinų vietų, viena tokių kaip Valiušio keramikos muziejus irkt.
Poilsis
 
Ilgio vingis - tai vieta poilsiui su šeima ar draugais.

Vienu metu apgyvendinama  iki 30 asmenų. Esant poreikiui įsikūrti palapinėse, vietų skaičius neribojamas.
 Patalopse yra virtuvėlės su įranga,indais, WC,dušai, TV, DVD, nemokamas belaidis internetas, higienos priemonės, patalynė, rankšluosčiai.(už papildomą mokestį)
Svečiai aprūpinami reikiamais  indais, įrankiais, malkomis.
Svečiams pageidaujant ir iš anksto užsisakius, pateikiami pusryčiai. Vasaros sezono metu ar esant didesniam svečių skaičiui ruošiami švediško stalo tipo pusryčiai.š
.
Ilgio Vingis poilsio namai  - vieta kur ypač gerbiamas svečių privatumas ir ypač didelis dėmesys teikiamas malonios aplinkos kūrimui.
 Išskirtinių klientų poreikių tenkinimas,  tai stiprioji  Ilgio VINGIS,  poilsį ir pramogas organizuojančios   įmonės   prioritetas. Esame lankstūs, atviri pokyčiams bei Jūsų pastebėjimams. . 

Šeimos šventėms
 
Ilgio VINGIS - tai vieta vestuvėms ir kitoms šeimos šventėms. Nuostabi vieta šalia pat ežero  suteikia galimybę surengti ypatingas šventes, nuo privačių vakarienių, netoliese ežero paplūdimio, iki gerai suplanuotų ir šventiškai išpuoštų pobūvių    iki 70 asmenų. Gegužės - rugsėjo mėnesiais  salėje  " po moderniu europaviljonu rengiami prašmatnūs pobūviai ežero  panoramoje.  Dėl tikslesnės informacijos teirautis tel.8-67823019.
 
Verslo seminarai, konferencijos, įmonių renginiai
 
Organizuojamas furšetas šiltu metų laiku net 100 – asmenų.  Galimi lauko renginiai  su atlikėjais, pasirodymais ar tiesiog žaidimais, galimybė pastatyti papildomas  pavėsines,  apsaugančias nuo blogo oro. Europavilijonų  salėms statyti parenkamos vietos, tinkančios  verslo ar kt. verslo susitikimams..  Stalai  seminarui ar mokymams išdėstomi pagal indvidulaius užsakymus. 

Maitinimas
 
Kaimo turizmo sodyboje svečių pageidavimu ruošiami pusryčiai, užsakomieji pietūs, vakarienės, vaišės pokyliams.
 Pagrindinėjė viloje įrengta virtuvė pritaikyta maisto gaminimui, šaldytuvai, indai, virtuvės įranga. Svečiai gali paragauti lietuviškos virtuvės patiekalų, ekologiškų produktų. Šalia namukų yra lauko terasos, kur šiltu sezono metu galima mėgautis pietumis ir vakariene. Iš anksto galima užsisakyti   žuvies iš ežero patiekalų. Vilose, apartametuose yra virtuvės su reikiama įranga ir indais. Taip pat galima pramogauti lauke gaminant maistą ant griliaus ar lauko virtuvėje. Maisto produktus galima įsigyti  vietinėje parduotuvėje už  1,5 km  arba už 8 km esančiuose prekybos centruose TENOJE. Už atskirą mokestį galimas produktų  pristatymas.
 
Pramogos

Rusiška pirtis su priepirčiu šalia ežero su maudynėmis nuo liepto,  kūrenama pirtis malkomis.
Teniso kortai, tinklinis, krepšinis, paplūdimio tinklinis.
Valtys,baidarių nuoma , žvejyba.
TV, DVD, karaoke, X BOXS. 
 
Vieši projektai
 
kaimo turizmo sodyba plečia pamogų bei poilsio gerinimui aplinką bei paslaugas .Š iuo metu vyksta projektavimo dabai, kurių igyvendinimas turės įtakos paslaugų kokybei, bei  klientų užimtumo  didinimui.
Įsigyta žemės sklypas su pakrante. Įrengtas geoterminis šildymas, automobilių stovėjimo aikštelės.

Mūsų klientai: Visi mėgstantys poilsiui skirtą laiką praleisti ne tik pasyviai bet ir aktyviai. Todėl esame patrauklūs svečiams ypač praktikuojantiems  tenisą. Praeitais metais susilaukėme svečių iš JAV, Estijos, Rusijos, Turkijos, Anglijos ir kt šalių.

Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Margavonės k., Utenos rajonas
Telefonai +370 678 23019
El. paštas info@ilgiovingis.lt

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas