Naujųjų metų sutikimas Vilniuje
Viešbutis Vilniuje – Naujųjų metų sutikimas 2023

Sodyba „Mažoji Šveicarija“ prie ežero Ignalinos r.: vila, pirtis, kubilas

Sodyba „Mažoji Šveicarija“ prie ežero Ignalinos r.: vila, pirtis, kubilas

Informacija atnaujinta: 2021-11-23 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Artėja gražiausios metų šventės - Kūčios ir šv. Kalėdos.  Jei nenorite ilgųjų  savaitgalių praleisti namie, Sodyba „Mažoji Šveicarija“ laukia Jūsų: galėsite pasimėgauti garinės pirties šiluma, atsipalaiduoti kubile. Jums pageidaujant sodybos šeimininkas - profesionalus pirtininkas - atliks grožio ir relaksacijos procedūras: pilingą druska, vanojimą įvairiomis vantomis, kūno masažą su medumi ir eteriniais aliejais, o vakarus galėsite leisti prie židinio ugnies.

Siūlome ŽVĖRIENOS patiekalų! 

Savaitgaliai gamtoje - tai gera proga pasisemti jėgų, energijos ir teigiamų emocijų  Naujiems metams! Tikimės,jog sniego tikrai bus! Trasos laukia Jūsų! Rašykite

arnoldasaa@gmail.com, skambinkite +370 61439200,+37068681872 , rezervuokite, kainas suderinsime.

Sodyba Jūsų poilsiui ir nedidelėms šventėms unikalioje vietoje Ažušilės kraštovaizdžio draustinyje prie Žiežulinio ežero.

Laukiame Jūsų ne tik vasarą, bet ir žiemą - slidininkų takas už keliasdešimties metrų nuo sodybos (vasarą šiuo taku pavažinėsite dviračiais, riedučiais, riedlentėmis), o už 1,7 km - Lietuvos žiemos sporto centras su slidinėjimo trasomis, snieglenčių parku.

Patogus privažiavimas iki pat sodybos - tik apie 2 km nuo Ignalinos miesto.

Iki ežero - apie 100 metrų išskirtiniu mediniu takeliu, vedančiu per gražų mišką. Labai švarus ežero vanduo, yra valtis, lieptas. Čia ir pasimaudysite, ir pažvejosite.

Jūsų poilsiui skirtas 13 vietų namas bei pirties namelis su 3 vietų miegamuoju. Jūsų pageidavimu sodybos šeimininkas atlieka pirties procedūras, išmoktas pirties akademijoje.

Sodybos name rasite ne tik pilnai įrengtą virtuvę, reikalingiausiu indus, stalo įrankius ir buities reikmenis, Jūsų patogumui visuomet rasite įvairių prieskonių, arbatos. Svetainės ir miegamųjų sienas puošia medžioklės ir žvejybos atributai, autentiški senoviniai rakandai - tai mūsų tėvų ir senelių išsaugotas palikimas. Mėgstantiems skaityti - pilna lentyna įvairių knygų. Žiemą čia šilta ir jauku - namas šildomas.

Erdvioje privačioje sodybos teritorijoje Jūsų maloniam poilsiui ir laisvalaikui:

  • Didelė pavėsinė, dekoruota senoviniais buities rakandais;
  • Tinklinio aikštelė;
  • Krepšinio lenta;
  • Kubilas;
  • Didelė pieva, kurioje malonu degintis, žaisti lauko žaidimus, žiemą suristi sniego senį, važinėtis rogutėmis.
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Girminiai, Ignalina
Telefonai +370 686 81872
El. paštas arnoldasaa@gmail.com

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas

 

X