www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

Laisva NAUJIEMS - Sodyba „Mildupis“ Varėnos rajone: salė, pirtis, nakvynė

Informacija atnaujinta: 2018-10-15 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Sodyba laisva Naujiems 2019-iesiems metams, taip pat Šv. Kalėdoms. Gruodį ir sausį yra laisvų datų Kalėdiniams-Naujametiniams įmonių, šeimų, giminių ar draugų vakarėliams!

Kviečiame iš anksto rezervuoti sodybą 2019-ųjų metų sezonui Jūsų vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, įmonės kolektyvo bei kitoms šventėms.

Sodyba įsikūrusi Perlojos kaimo pakraštyje Varėnos rajone, vaizdingoje Dzūkijos vietoje prie šaltinių upelio ir dirbtinio tvenkinio.

2014 m. vasarą čia duris atvėrė naujas 2-jų aukštų pastatas su 100 kv.m. pokylių sale, pirtimi ir miegamaisiais kambariais.

Sodyba puikiai tinka vestuvėms, konferencijoms, įmonių ir organizacijų renginiams, jubiliejų ir gimtadienių šventėms bei krikštynoms, Šv. Kalėdų-Naujųjų metų vakarėliams.

Galite užsakyti maitinimą savo šventei.

Didesnes grupes sodyba priima ištisus metus, o sezono metu priimamos ir mažesnės grupės, šeimos.

Dėl savo išskirtinės vietos sodyba tinkama aktyvaus sporto mėgėjams – baidarininkams. Netoliese yra Merkio upė, ežeras. Šalia puikūs miškai, kuriuose galima grybauti, uogauti.

Sodybos pastato 1 –ame aukšte – erdvi salė, (ekranas multimedijai), virtuvė su įranga, WC, dušai, pirtis. 2-ame aukšte – jaunųjų miegamasis ir 9 keturviečiai kambariai. Vienu metu sodyboje vasarą gali nakvoti 60 žmonių, o salėje švęsti šventes – iki 80 žmonių.

Jeigu planuojate vestuves, krikštynas, seminarą, įmonės vakarėlį ar išsiilgote tyro oro, puikių įspūdžių ir netrukdomo poilsio – kviečiame į mūsų sodybą !

Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Perlojos k., Varėnos rajonas
Telefonai +370 699 63699
El. paštas mildupis@gmail.com
Tinklalapis www.perloja.lt

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas