Naujųjų metų sutikimas Vilniuje
Viešbutis Vilniuje – Naujųjų metų sutikimas 2023

Sodyba „Mildupis“ Varėnos r.: salė, pirtis, nakvynė

Informacija atnaujinta: 2022-11-21 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Sodyba laisva Kalėdoms ir Naujiesiems metams!

Naujiems metams sodybos nuomos kaina – 900 € (iki 50 žmonių kompanijai).

Kalėdų laikotarpiu, taip pat kitomis datomis gruodį ir sausį yra laisvų datų kalėdiniams - naujametiniams įmonių, šeimų, giminių ar draugų vakarėliams!

Kviečiame iš anksto rezervuoti sodybą 2023-ųjų metų sezonui Jūsų vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, įmonės kolektyvo bei kitoms šventėms, seminarams, stovykloms, sąskrydžiams.

Sodyba įsikūrusi Perlojos kaimo pakraštyje Varėnos rajone, vaizdingoje Dzūkijos vietoje prie šaltinių upelio ir dirbtinio tvenkinio.

2014 m. vasarą čia duris atvėrė naujas 2-jų aukštų pastatas su 100 kv.m pokylių salepirtimi ir miegamaisiais kambariais.

Sodyba puikiai tinka vestuvėms, konferencijoms, įmonių ir organizacijų renginiams, jubiliejų ir gimtadienių šventėms bei krikštynoms, Šv. Kalėdų - Naujųjų metų vakarėliams.

Galite užsakyti maitinimą savo šventei.

Didesnes grupes sodyba priima ištisus metus, o sezono metu priimamos ir mažesnės grupės, šeimos.

Dėl savo išskirtinės vietos sodyba tinkama aktyvaus sporto mėgėjams – baidarininkams. Netoliese yra Merkio upė, ežeras. Šalia puikūs miškai, kuriuose galima grybauti, uogauti.

Sodybos pastato 1 –ame aukšte – erdvi salė, (ekranas multimedijai), virtuvė su įranga, WC, dušai, pirtis. 2-ame aukšte – jaunųjų miegamasis ir 9 keturviečiai kambariai. Vienu metu sodyboje vasarą gali nakvoti 60 žmonių, o salėje švęsti šventes – iki 80 žmonių.

Jeigu planuojate vestuves, krikštynas, seminarą, įmonės vakarėlį ar išsiilgote tyro oro, puikių įspūdžių ir netrukdomo poilsio – kviečiame į mūsų sodybą!

Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Perlojos k., Alytaus rajonas
Telefonai +370 699 63699
El. paštas mildupis@gmail.com
Tinklalapis http://www.mildupis.prieezero.lt

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas