www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/naujametinis-banketas-vilniuje-viesbutyje-672/www.tiketa.lt/LT/naujuju_metu_vakarelis_golden_disco_17529Naujieji 2018-ieji metai Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
www.hbh.lt/hbh-vilnius/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

Kastytis Kerbedis. Šventinis 2-jų dalių koncertas

Informacija atnaujinta: 2017-11-07 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

2017 m. gruodžio 26 d, antradienis, 18:00 val.

Didžiųjų Lietuvos miestų arenas perpildęs ir gerbėjų širdis pavergęs Kastytis Kerbedis antrąją Kalėdų dieną lauks klaipėdiečių Žvejų rūmų salėje.
Išskirtiniu santykiu su žiūrovais pasižymintis atlikėjas yra vienas mylimiausių Lietuvos muzikos gerbėjų, o K. Kerbedžio koncertuose publika visuomet gali tikėtis šimtaprocentinio dainininko atsidavimo. Tai atlikėjas, kurio renginių aprašymuose daug vaizdingų epitetų ir iškalbingų būdvardžių ieškoti nereikia, dažniausiai užtenka dviejų žodžių, kuriais pasakoma viskas – Kastytis Kerbedis. Jo dainos, atlikimo maniera, preciziškas tikslumas ir absoliučiai unikalus vokalas nepalieka abejingų, o pats K. Kerbedis turi ir dar vieną išskirtinumą iš visų - jo kūryba suvienija vyresniąją ir jaunąją kartas, tai visaliaudinis, visų amžiaus grupių atlikėjas.
Jaunatviškumu ir energija publiką kerintis K. Kerbedis šiuo metu išgyvena auksinį savo muzikinės karjeros etapą, o svarbiausia, kad atlikėjas spinduliuoja noru sėkme pasidalinti su visais savo gerbėjais, kurių nesunkiai galima rasti net ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.
Koncerte skambės ne tik nostalgiją keliantys hitai, bet ir naujausios dainos. Kartu su K. Kerbedžiu scenoje išvysime ir gyvai grojančią grupę su vienu geriausių Lietuvos gitaristu Tomu Varnagiriu priešakyje.

Renginio trukmė: 2 val. (viena pertrauka)
Durys atidaromos iki renginio likus 1 val.
Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (nesuteikiant papildomos vietos)

Bilieto kaina: 30.00 - 40.00 €. Platintojas Tiketa ir Žvejų rūmų kasa

Renginio organizatorius – IT & C Service, UAB.
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Taikos pr. 70, Žvejų rūmai, Klaipėda
Telefonai +370 464 10564
El. paštas arunas@zvejurumai.lt

Siųsti užklausą skelbimo autoriui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man
Tekstas *
Apsaugos kodas * Apsauginis kodas