www.bilietai.lt/rus/bilietai/naujuju-metu-sutikimas--vilnius--2019-265206/www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/naujametinis-muzikinis-zvaigzdziu-sou-kedainiu-arena-bilietaiMedžiotojų restoranas Vilniuje
Titulinis Apie projektą PASISKELBTI NEMOKAMAI! Reklama
www.naujiejimetai.lt/lt/kur-svesti/vilnius-novij-god-1792/
hbhvilnius.lt/sventes-2/
Naujiejimetai.lt Facebook puslapis
Paieška

Dvaro “Provansalis“ nuoma Naujųjų metų šventei - 1200 eur.

Informacija atnaujinta: 2018-11-15 (skelbimo informacija gali būti netiksli!)

Dvaro "Provansalis" nuoma Naujųjų metų sutikimui - 1200 eur. Į kainą įeina 2 salės ir 13 kambarių (iki 34 žmonių nakvynė). Šventinio meniu kaina (pasitikimo užkandžiai, šalti, karštas, desertas, pusryčiai, aptarnavimas) - apie 40 eur.
Dvaras “Provansalis” – tai puošnus, su didžia pagarba Vilniaus klasicizmui ir šio regiono dvarų stilistikai suprojektuotas, XXI a. pradžioje pastatytas, 2 salių ir 13 kambarių pastatas. Dvaras puikiai pritaikytas žiemos šventėms - šildomas geoterminiu šildymu, kiekviename kambaryje yra individualius šilumos reguliatorius, leidžiantis pasirinkti norimą kambario temperatūrą. Patogus asfaltuotas privažiavimas ir mašinų stovėjimo aikštelė leidžia jūsų svečiams šiltai ir sausai pasiekti šventės vietą. O ypatingai sušalusius pradžiugins pirtis ir kubilo tipo sūkurinė vonia.
Pasidalinkite su draugais:

Kontaktai ir informacija

Adresas Babriškių k., Paberžės s., Vilniaus rajonas
Telefonai +370 630 22269
El. paštas info@provansalis.lt
Tinklalapis www.provansalis.lt